err____dengeki_daisy_by_fflightningxiii

Kandırdık kandırdık.. Kim gidiyormuş.. Nereye gidiyormuş.. Pftt olacak iş miii… Daha minnak bebelerimiz var bizim yolumuzu gözleyen sonra birbirinden değerli cadılarımız ve hala saygıyı hak eden bir kısım da cadı seven takipçilerimiz 😛


Yoo Minnatachi.. Uzun upuzun bir aradan sonra tekrardan merhabalar.. Oradan buradan şuradan topladık kendimizi geldik yeniden.. Kısaca neden yoktuk anlatmak istiyorum.

Bir müddet kaybolduk evet. Böyle bir rehavet bir tembellik ne bileyim bir isteksizlik oluştu özellikle bende. Bunu tetikleyen çok şey oldu. Sizler sadece biz güncel verdikçe bizden haberdarsınız. Yani o bölümler çıkıyor evet fakat arka plan da neler oluyor bilmediğinizden size hava hoş geliyor. 

Neyse efenim işte ben böyle rehavet mehavet derken iyice uzaklaşmışkene mangadan bir de japonca kursuna başladım. Ee kurstu okuldu vırttı zırttı bilmem neydi derkenn Nurdik baktı ki bu kız koptu gidiyor.. Hadi bi değişiklik yapalım dedi. Acaba nedir nedir dedim. Ve tebdili mekanda ferahlık vardır diyerek kendi isim hakkımızı aldık. Veri tabanı falan. Kardeşim bu dünyada parasız bir şey olmuyor diyim. Bu aldığımız veritabanıyla yani bu siteyle oyun hamuru gibi oynayabiliyoruz.

Şunu ekle bunu kaldır şurdan bi pencere aç ay çok üşüdüm kapatt 😀 

Blogger bize artık yetmiyordu zaten. Verdiği alanı biraz aşmışızda  😛


Hadi size yeni evimizi ve yeniliklerimizi anlatayım..

Veritabanı bize iki farklı şey sundu. Birisi gördüğünüz üzere blogla benzeşen bu kısım.

Bu kısmı yine güncel için kullanacağız ve seriler için.

İkinci kısım ise forum kısmı. İşin aslı öyle uzun uzadıya bir forum yapalım düzenleyelim gibi bir düşünce yok kafamızda. Ama şeker kız candy sitesini bilenleriniz vardır belki.

Orada biz çok eğlenirdik forum kısmında. Muhabbetler yorumlar atışmalar…

Çok samimi bir ortamdı. Burada ki forumu da bu amaçla hazırlayacağız. Yani bir sınırlama yok ne konuşmak istersek.. Tabi spoilere falan girilmeden ki bunu aşağıda daha uzun uzadıya konuşuruz.


Gelelim gerekli açıklamalara. Dikkat bu kısmı okumanız ÖNEMLE rica Olunur..


1) Diğer bloğu artık sadece anı amaçlı kullanacağız arkadaşlar. Günceller ve diğer her şey sadece buradan olacak. Yani buraya alışsanız iyi edersiniz. B)

2) Güncelde de gördüğünüz üzere kıymetlimis Dengekiyi finalle birlikte uğurluyoruz. Bir kaç ekstrası kalıyor onları da en kısa zamanda verip seriyi tamamen bitireceğiz.

3) Bu güncelde Dengekinin finaline gölge düşürmemek için elimde ki diğer Finali bulmuş olan seriyi yani Orange’yi diğer güncelimde ( kim bilir belki yarın belki yarından da yakın ) sizlerle buluşturacağım.


4) Bazı serilere sayoonara dedik 😛 Projeler kısmından bakıp anlayabilirsiniz hangi seriler olduğunu. Diğer blogda olup da burada olmayan her seri bırakılmıştır. 
Bazılarına bakmayı kesinlikle düşünmüyorum / uz fakat bazılarına elimi boşalttıktan sonra duruma göre geri de alabilirim yani şimdilik bizle değiller kısaca.


5) Aramıza çok cici arkadaşlar katıldı. Özellikle Nana ve Caterinaya hoşgeldiniz diyorum 🙂


6) Forum kısmı için fikri olan arkadaşlar bana mail yoluyla isteklerini belirtirse daha sıcak bir yer olabilir diye düşünüyorum.

7) Ve bu siteyi sıfırdan kuran, tüm kaprislerimizi çekip bize gözyuman, bizlere bu sıcacık evi tasarlayan kardeşcağızıma kocaaamannn teşekkürlerimizi sunuyorum 🙂 


Hımm benim söyleyeceklerim şimdilik bu kadar 🙂 Tekrardan herkese merhabalar diyerek güncel bölümleriyle sizleri başbaşa bırakıyorum.

 

Güncel Listesi:

Dengeki Daisy Bölüm 70 – 75 ( Final )

Bokura Ga İta Bölüm 47

Yankee kun to Megane Chan Cilt 16-17-18

Dame na Watashi ni Koishite Kudasai 9 – 12,5

 
Honey 7 – 8
 
Kyou no Kira kun 19-20
 
Kimi wa Petto Cilt 1
 
Skip Beat Bölüm 198
 
Koizora bölüm 21
Yamada-kun to 7-nin no Majo Bölüm 159 – 164
Hero Waltz Bölüm 11 – 18
Watashi ga Motete Dousunda Bölüm 16
Orange Marmalade Bölüm 77 -79
Heroine Shikkaku Bölüm 28
Kamisama Hajimemashita Bölüm 38

        Mabushi Majo Ailesi Keyifli Okumalar Diler…