Herkese merhaba!! Nana ben, sizlere dopdolu bir güncelle geldim ama önce biraz sohbet edelim, dertleşelim değil mi? Nasılsınız arkadaşlar, umarım herkesin hayatı iyi gidiyordur… Ben son zamanlarda üzerimdeki lanetle uğraşmaktayım. Nedir bu lanet diyeceksiniz, evet gençler ne olduğunu bilmediğim bir şekilde lanetlendim. Her gün mü saçma bir olay yaşar insan? Çok örnek veremeyeceğim burada rezil olmak istemiyorum, gözünüzde az da olsa bir imajım oluştuysa onu yıkmak istemem. 😀 Ama anlamanız açısından genel bir örnek verirsem şanssızlığım ve şomluğum aldı başını gidiyor, mesela diyelim ki ben bir mangayı beğendim, ne güzel çeviriyorlar falan diyorum anında mangayı çeviren yabancı grup dağılıyor ve o beğendiğim seri yarım kalıyor. Oh, bugün hava güzel tam dışarı çıkmalık diyorum, yağmur yağıyor. Birine iltifat ediyorum ertesi gün boynu tutuluyor. Ve işte bunun gibi daha neler neler…Misal geçen yolda yürürken kafama güvercin çarptı asdklsjd. Komedi yaşıyorum, aslında trajikomik 😀 Neobimin deyişiyle maşallah dediğim üç gün yaşıyor, ciddi ciddi artık kendimden korkmaya başladım. Mesela böyle sinir olduğunuz insanlar varsa, bana söyleyin maşallah diyebilirim yani onlara. 😀 Bakın sizlere durumumu daha iyi anlatan gifler buldum asdhafsd:

Eveeet şimdi asıl konumuza gelelim. Muhtemelen güncel başlığımdan ve resminden ipucuyu almışsınızdır. Bugün bir serimizin daha finalini veriyoruz: “Taiyou no ie”. *-* Bu tatlı mı tatlı, şirin mi şirin serimizi hala okumadıysanız, bence hemen okuyun. Gerçekten çok güzel bir seridir, sevdiğim serilerdendir. Bu seride şimdiye kadar emeği geçen bütüüün cadılarımızın ellerine emeklerine sağlık, buradan ben de teşekkür ederim. Sizler de teşekkürünüzü eksik etmezseniz, pek seviniriz, motive oluruz. 🙂 Taiyou’ya da final verdik, sizce sırada finali gelecek hangi seriler var bakalım? 😉

İsterseniz daha fazla uzatmadan sizi beklediğiniz dolu dolu bölümlerle baş başa bırakayım. Buyrunuz efendim, keyifli okumalar:

Not: Kimi ni Todoke’nin 77.bölümünün linki yenilenmiştir.

Güncel Listesi:

Black Bird Bölüm 30

Bokura ga İta Bölüm 49

Dame na Watashi ni Koishite Kudasai Bölüm 15

Kimi wa Petto Cilt 3(Bölüm 11-16)

NANA Bölüm 14 – 15

Six Half Bölüm 2

Skip Beat Bölüm 200

Taiyou no Ie Bölüm 41 – 42 – 43 – 44 – 44,2 – 44,5 – 45 – 46 – 47 – 48 – 48,1 – 49 – 50 – 50,1 – 50,2 – 50,3 [ TAMAMLANDI)

Yankee-kun to Megane-chan Bölüm 171 – 172 – 173 – 174

Mabushi Majo Ailesi Keyifli Okumalar Diler.