Merhabalar Güzel  İnsanlar!

                Görüşmeyeli milletçe çok büyük badireler atlattık. Çok şükür Allah bu vatan hainlerine fırsat vermedi. Mucize denilebilecek olaylar serisiyle birlikte bu büyük hainliğin, bu rezil darbe teşebbüsün önünü kesebildik. Bu olayla birlikte dünyaya Türk milletinin gücünü ve vatan sevgisini gösterdik, hatta gözlerine sokmuş olduk. Bu teşebbüsü püskürtmüş olsak bile zor günler bizleri bekler. Şu an nasıl tüm Türkiye birlik olmuşsa, bu zor süreçte birlik olmaya devam etmemiz gerekiyor. Vatanımla, milletimle gurur duyuyorum.

                Darbe teşebbüsü ardından internet aleminde bir çok kahramanlık öyküsü yayınlandı. Askerinden, polisinden, sivilinden bir çok şehit verdik. Her biri nurlar içinde yatsın inşallah. :'( Sizlere minnettarız. Üzücü şehit haberlerinin yanında gururla bakabileceğimiz, tebessümle “helal olsun be abime, ablama” dediğimiz anlar oldu. Kamyonuna atlayıp mahalleyi toplayıp getiren ablam, tankı kapıp İETT garajına çeken hemşerim, Rize’li abim, askerlerle korkusuzca yüzleşen ablam, binanın tepesine çıkıp F16’ların üzerine atlamaya teşebbüs eden Trabzonlu abim, ve bizlere yansıtılmayan niceleri… Gerçekten helal be size! Sizler varken bize bir şey olmaz! Vatan emin ellerde!

                Şimdi gelelim güncelimize… Bugün sizlere 2 Yamada ve 2 Yankee getirdim. Afiyetle okuyunuz gençler!

Yalnız işe bakın, Yamada 184-185, Yankee 186-187 😀 İyi rastlamış. Mangalar da aynı annenin çocukları zaten. 😀

Yamada-kun to 7 nin no Majo 184-185

Yankee-kun to Megane-chan 186-187

Not: Arkadaşlar hiçbir şekilde politikaya, siyasete girmiyoruz. Siyasi ve olumsuz, küfürlü mesajlar silinecektir. Anlayışınız için teşekkürler! 😉

8 thoughts on “Nurdish’in Gururlu Güncükü

  1. Ülkece geçmiş olsun birdaha böyle günler görmemek ümidiyle inşallah. Güncelde emeği geçen herkese çok teşekkürler 🙂

  2. Ülkece geçmiş olsun birdaha böyle günler görmemek ümidiyle inşallah. Güncelde emeği geçen herkese çok teşekkürler 🙂

  3. ellerinize sağlık hatunlar….

    Rabbim o kara günleri bu ülkeye bir daha yaşatmasın inşallah. Şehitlerimize Allah’tan Rahmet, ailelerine ve ülkemize başsağlığı diliyorum…..

  4. ellerinize sağlık hatunlar….

    Rabbim o kara günleri bu ülkeye bir daha yaşatmasın inşallah. Şehitlerimize Allah’tan Rahmet, ailelerine ve ülkemize başsağlığı diliyorum…..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*
Website