Güzel bir sonbahar akşamından herkese merhaba!! Sonbaharı seveniniz var mıdır bilmiyorum ama ben sonbahar kadınıyım, en sevdiğim mevsimdir. 🙂 Hava ne çok sıcak, ne çok soğuktur; yapraklar harika görünür..Bir hüzün barındırır, eh bir drama queen olarak sonbaharı sevmem kaçınılmaz sanırım. 🙂 

Böyle güzel bir sonbaharda ben n’aptım? Neo’nun önerdiği “49 days” dizisini izledim. (Biraz geç bile kalmış olabilirim izlemek için 😛 ) Gerçekten çok güzel ve inanılmaz etkileyiciydi. Gerek insan ilişkileri olsun, gerek hayatla ilgili içinde çok şey barındıran bir dizi. Ağla ağla içim çıktı orası ayrı. 🙂 Ama dram seven birisi olduğum için sorun yok. 🙂 Bence herkes izlemeli bu harika diziyi. Şuan sırada izleyeceğim diziler var ama dizi önerilerine her zaman açığım. 🙂  Zaten bu havalarda eğer evdeyseniz yapılacak en iyi şeyler, kitap/manga okumak veya popcornunuzu alıp anime/dizi/film izlemektir sanırım. Siz bu aralar neler okuyup, neler izliyorsunuz gençler?

 

Eveeet, serilerimize gelirsek, size bugün çok cici, çok tatlı bölümler getirdik. Online okuma bölümümüze “disqus” yorum kısmı da eklendi (Teknik ekibimize çok teşekkürler^^), sizler de bizden yorumlarınızı esirgemeyin lütfen. 🙂 Geçen güncelin indirme linkleri yarına, bu bölümlerin indirme linkleri de birkaç güne eklenecek.

Hepinize keyifli okumalar arkadaşlar…

-Bölümler-

Black Bird Bölüm 35  Online okuma

Kimi wa Petto Bölüm 38 Online okuma

NANA Bölüm 24-25-26-27 Online okuma

Six Half Bölüm 7 Online okuma

Skip Beat Bölüm 208 Online okuma

SP x Baby Bölüm 3-4 Online okuma