“Eveeet…yeni bir güncelle daha karşınızdayım” demek isterdim tabii.Ama elden ne gelir artık bu acemi işi güncelime katlanacaksınız gibi görünüyor Şaka bir yana affınıza sığınıyorum.
Ben bir adet Spring.Sessiz çevirmenlerden.Kendimden birazcık bahsedeyim öyleyse. Aslında çok önceden gelen bir manga okuma sevgim vardı, çok okurdum.Tabii şu aralar iş-güç pek vakit olmuyor ama çevirisini yaparak mangalardan da uzak kalmıyorum.
Neyse…Mabushi maceram ise Nurdish’le başlayan sonra Neobi ve Sagoso ile (ki yardımlarını hiç esirgemediler hemen kucak açtılar), sonraki günlerde de cadıların tamamıyla tanışmamla devam etti.<Bu arada çevirdiğim bölümleri editleyen cadılara sonsuz sevgiler…>
Veee…karşınızda güncellerrrr 😛

Kumochan:

Merhabaaa kumokumo-chann yine ben! 😀 Aslında şuan oturup içinde yer aldığım mangalardan bahsetmek isterdim ama daha oturup okumaya fırsat bulamadım. Neyse ki buraya geldiğim de neredeyse hana-kuna baştan başlar gibi oldum. O yüzden ona biraz hakimim.. şeyy sanırım. 😀 Bu bölümde de her zaman olduğu gibi çok çok tatlılar mutlaka okuyun. Kademono da da işler kızışıyor.. Bölümler ilerledikçe sagoso abla ile çıldırıyoruz. Hahah 😀 Onun dışında gerçekten çok yoğunum yorgunum. Malum iş okul manga kurs e birde akşam haftanın iki günü üniversiteye gitmeye başladım. Bazen yorgunluktan konuşasım bile gelmiyor. Ama en kısa zamanda üzerinde çalıştığım mangaları baştan okuyup daha hakim olunca size burada bol bol bahsedeceğim söz! 😀 O zaman bol bol keyifli okumalar dilerim.

Bölümler

Kedamono Kareshi 25-26-27 Online Okuma
Hanakun To Koisuru Watashi 12-12.5 Online Okuma
Kamisama Hajimemashita 56-57 Online Okuma