anime gif excited ile ilgili görsel sonucu                Merhaba Gençler! Uzun zaman üstüne bir güncelle karşınızdayım! Nerelerdeyim, neden ortalıkta değilim, vs. gibi soruların cevabını daha sonra vereceğim sizlere. “The Next Chapter 3” ile başlama sebebimi merak ediyor olmalısınız. 3’ten başlayıp 1 ve 2 olarak yayınlamayı planlamaktayım. Neden mi? Çünkü dünkü maceramı sıcağı sıcağına sizlerle paylaşmak istedim! xD

adsiz-3

                Okul sebebiyle bir süredir ailemden arkadaşlarımdan uzakta bulunmaktayım. Bulunduğum şehirde arkadaşlarla birlikte, tabiri caiz ise manyak bir Cadılar Bayramı etkinliğine katılma şansım oldu. Mekana gittik, aman Allah’ım bu nasıl bir şey?! Etraftaki herkes “Cosplay” modunda, şahane kostümler ve makyajlarla birlikte sokağa dökülmüşler! Arkadaşım namı diğer “Hani” ile birlikte gözümüz döndü. Bir sağa koştur, bir sola koştur, beğendiklerini gözüne kestir, avına saldır ve: “Resim çekilebilir miyiiiiz?” Tabii insanlar bunun için bu kadar emek verip bu kostümlerle gelmiş oldukları için, “Tabii, buyurun!”, “Çıkırt!” Aynen bu şekilde kaç kişiye/gruba resim çektirttik sayısını bilmiyorum. Şahane bir olaydı. Şu kolajladığım resme bakarak az çok kestirebilirsiniz durumun ciddiyetini. 😀 İşte bu yüzden sıcağı sıcağına yazmak istedim. 🙂 Bu kadar ciddi bir şey olduğunu kestiremediğim için kostüme bürünmeden gitmiş oldum ama çok eksikliğini hissettim açıkçası. Sonradan dedim yav şal var kafanda, onu maske yapsana kızım Nurdish! Öylece hafif suikastçi modunda takıldım oralarda. Neyse, seneye rastlarsak adam gibi Akatsuki kostümümü bulup öyle gideriz bu sefer. 😀 Naruto’dan İnuyasha’ya, One Piece’den zombilere neler neler… Bir sağa bir sola koştururken “Pineaplle Pen” adamı bile gördük yani. Siz düşünün! Dünyanın dört bir tarafından insanlar akın etmiş kostümleriyle gelmiş. Yalnız enteresan bir şekilde Uzakdoğulu çekik gözlü, şu sevimli şeylerden bolca vardı. Bu kadar çok Uzakdoğulu olduklarını görünce çok şaşırdık. Çekik gözlü kızlar çok şeker ya! Aynı animeden fırlamış gibiler. Avrupalılara bu kostümler daha eğreti duruyor cidden. Anime cosplayini Uzakdoğulular yapmalı bence. 😀 Franky ve Sanji’yi de gördük. Hatta Sanji bir abur cubur çekişi yapıyordu, lakin bu çekilişe katılmak için bir şart vardı. Tahmin edin Sanji ne gibi bir şart koşmuş olabilir? Tabii ki de sadece bayanlar bu çekilişe katılabiliyordu! Eh bende katıldım haliyle ve 1 numarayı çekince bir poşet dolusu abur cubur kazanmış oldum. 😀 Ama Zoro ve Luffy’yi göremediğim için üzgünüm tabii, o ayrı mevzu. Saat çok geç olunca mecbur mekandan ayrılmak zorunda kaldık ama hep pestilimiz çıktı, hem de aklımız orda kaldı. Tadı damağıma fena geçti. Okulu bitirip döndüğümde kesinlikle Mabushi Majo olarak bir Cosplay partisi düzenliyoruz arkadaşlar! Hazırlıklarınızı yavaştan yapmaya başlayın!

Güncellere gelirsek… Bugün sizlere 3 Yamada ve 3 Dear Only getirebildik. Emeği geçen tüm cadılarımızın ellerine kollarına sağlık!!! Afiyetle okuyun!

Yamada-kun to 7 nin no Majo 190-192

Dear Only You Don’t Know! 29-31