Merhabalar mabushimajo sevenler!Bugünün anlam ve önemini tek bir cümle ile özetleyip,konuyu çok uzatmayacağım.Malum uzun şeyler yazdığımızda pek okunmuyor ama bizi her daim eksiksiz! takip eden herkese çok teşekkür ederiz.Bugün 24 kasım. ESERLERİNİN ALTINA İMZALARINI ATAMAYAN TEK SANATÇILARIN –öğretmenlerin-öğretmenler gününü kutluyorum.Bu kutsal görevi büyük bir aşkla yerine getiren herkese sonsuz teşekkürler.Öğretmen diyince aklıma Kemal Sunal’ın öğretmen filmi gelir ve Cahit Berkay bu film için öyle bir müzik bestelemiş ki dinlerken duygulanmamak mümkün değil.

Bugün size,aramızdaki cadılardan birini anlatmak istiyorum.Kendisi bizim sessiz çevirmenlerimizden SELENİTY.Selenity o kadar güzel işlere imza atıyor ki,kendisine hayran olmamak elde değil.Yaklaşık 3 senedir bizimle birlikte ama gizemini koruyor Selenity bizim kardeş vatanımızdan; Azerbaycandan aramıza katıldı.En sevdiği şeylerden birisi de‘’Kedi’’.Bir gün yolumuz oralara düşerse elimde ponçik bir kediyle kendisini ziyaret etmek istiyorum.Selenityy tatlı cadımız çok ama çok seviliyorsun  Tüm mabushimajo ekibi olarak seninle gurur duyuyoruz.En yakın zamanda internette aktif olup,hoş sohbetimize katılmanı bekliyoruz.Selenity’in kaleme aldığı Qonşu Evin İŞIQLARI kitabını keşke bizlerde bulup okuyabilsek…belli mi olur belki imzalayıp bizlere hediye edebilir.

Merak edenler wattpad üzerinden de okuyabilir. Link için tık tık

Bu Kartal arada hafta sonu sınavı olan bıcırık Kumochana da başarılar dilerim.Yardırrrrr Kumochan Matematiğin seni yenmesine izin verme!!Fighting!!!

Bir güncelin daha sonuna geldik efenim.Esen kalın….

BÖLÜM LİSTESİ

Kimi Ni Todoke – Bölüm 84-85 Online Okuma

Hanakun To Koisuru Watashi- Bölüm 14 Online Okuma

Kedamono Kareshi – Bölüm 31-32-33 Online Okuma 

Yagami-kun Wa Kyou Mo Ijiwaru- Bölüm 2 Online Okuma