SELAMMMM MİNNAA

ŞİMDİ BU KİM DİYE DÜŞÜNECEKSİNİZ BEN YAHU BEN 😉 MİNEER:)

Biliyorum bu ilk güncelim ama olsun ilk diye bir şeyler yazmayacak mıyız? Tabi ki de hayır bu haftaki güncel bende o yüzden bol bol yazacam Allah ne verdiyse;):)))). Ee az dedikodu yapim ilk öncelikle bu grubu sevenleri görelim herkes el kaldırsın tamam anladım kötü bir espiriydi 😉 aslında bende ne yazacağımı bilmiyorumL daha acemi bir cadıyım;)). O zaman biraz kendimden bahsedim, Güzel Sanatlar okudum resimle çok sıkı fıkı olduğumdan manga okumak bana diğer kitapları okumaktan daha eğlenceli geliyor. Çizimler vs. hepsi hoşuma gidiyor bende bağımlılık yaptı. Bu yüzden bu gruba katıldım. Mabushi grubuna katılalı ne zaman oldu yahu ben bile unuttum ;). Neyse ee nasıl katıldığımı anlatim o zaman tabi ki Skip Beat efsane manga ile 😉skip

Bu grubu öyle tanıdım sonra dedim sen neden bu gruba girip cadı olmuyorsun benden de iyi cadı olur ha;) dedim ve işte böle başladı büyülü macera;). Büyülü deyince aklıma Harry Potter geldi.

Size sahip sesleniyorum. bizde Harry gibi tren istasyonunda kolondan içeri geçebilecek miyiz senpaiilerim süpürgeyle uçabilecek, miyiz trollerle dövüşecek miyiz, kara büyü öğrenecek miyiz, ruh emicilerle karşılaşacak mıyız  neyse fazla saçmaladım öle olsa fena olmazdı hani.İşte böyle oldu. Şimdide karşınızdayım ve size güncel yazısı yazıyorum heyecan verici ;).Umarım bu hafta ki güncel mangalarda size heyecan verici olur.Size güzel güzel ciciş ciciş mangalar editledik umarım okurken keyif alırsınız.. Şimdi teşekkür yazısı ekleyelim dimi eklemesek olmaz. Buradan tüm senpaiilerime çok teşekkür ediyorum bana çok yardımcı oldular. Hadi sizi de çok bekletmeyim de güncellerinize kavuşun ;). Hadi ben kaçtım görüşürüz.

Not:Yeni mangamız Meikyuu Romantica ilk bölümü ile  güncel listemizdedir.

Güncel Listesi

Hana-kun To Koisuru Watashi Bölüm:17  Online Okuma

Kimi Ni Todoke Bölüm:87    Online Okuma

Bokura Wa İtsumo Bölüm:15-16   Online Okuma

Meikyuu Romantica Bölüm:1   Online Okuma 

5 thoughts on “Mineer’in İlk Cadılı Güncesi

  1. İlk güncelin hayırlı olsun Mineer 🙂 Harry Potter’ a bende bayilirim cidden keske oradakiler gibi büyüler yapsam falan süpürgelere atlasak gezsek cidden çok eğlenceli kucuklugumden beri hep istemisimdir 😀 Ama malesef 🙁 Yeni mangaya bayıldım çok güzele benziyor 😀 Güncelde emegi gecen herkese çok teşekkürler 🙂

  2. İlk güncelin hayırlı olsun Mineer😘 Miner çalısmaların için takipteyim😘😘 Bölümler için teşekkürler. ( Heroine Shikakun extra bölümü var onu da çevirecek misiniz acaba?)

  3. İlk serimiz hayırlı olsun SAGOSA! Nihayet beraber çalışıyoruz, hemde süper bir seriyle. Okuyanimiz bol olsun :)))

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*
Website