Herkese merhabalar!!

moon

Ben Mabusi Majo’nun yeni cadısı Blackmoonbow. Biraz uzun bir ad, biliyorum. Bu yüzden kısaca bana Moon diyebilirsiniz.

Öncelikle bu süper müper harika ötesi Mabushi Majo grubuna nasıl katıldığımı anlatmak istiyorum. Ben de buradaki her okuyucu gibi bir manga sevdalısıyım. Uzun zamandan beri delicesine manga okuyorum. Mangaları okurken dikkatimi çeken küçük ve aşırı komik yorumlar  oluyordu. Hatta bazen mangadan çok yorumlara gülüyordum. Bu yüzden bu yorumları yapan mükemmel insanlarla olmak istedim ve mailimi attım. Beni ilk başta Love in the Mask’ten tanıdığım Neobi unni karşıladı. Daha sonra beni Sagoso unninin kanatlarına bıraktı. Sagoso, Kumochan ve Mineer unninin kazanında pişmeye başladım ve işte şimdi karşınızdayım. İnşallah elimden editlemek geldiği sürece bu grupta kalmak istiyorum.

Çok kısa takma adımdan bahsetmek istiyorum: blackmoonbow. gece çıkan gökkuşağı demek. Gerçekten çok mükemmel bir doğa olayı. Bana bu takma adı benim için çooooook önemli biri verdi ve bana şu aşağıdaki fotoğrafı gönderdi.

Mükemmel değil mi?

Takma adımın hikayesi bu. Eğer bir derdiniz olursa sizin için de gece çıkan gökkuşağı olabilirim.

Kendimden biraz bahsetmem gerekirse: Anime, manga, resim, karate,uyku, yemek,uyku. İşte tam olarak buyum.

Tanıştığıma memnun oldum. Herkese ve herkeşe keyifli okumalar diliyorum. Mangaları düzenleyen ve çeviren her unnimin elinden yorgunluklarını almak ümidiyle öpüyorum.

 

Sagoso’dan İnciler:Aramıza yeni katılan minnak Moon Şato’muza hoş geldin.Kendisi aramızdaki en küçük cadı olmakla beraber pek te yetenekli maşallah.Umarım bir ömürrrrrrr cadı ailemizde bizlerle mutlu mutlu manga editler.

Lafı fazla uzatmadan konuya gireceğim ke-za uzunnn destansı güncel verdiğimde okunmuyor ne yazik ki. yagami-kun wa kyou mo ijiwaru serimizi hatırlarsınız umarım.uzun süredir bölüm veremiyorduk çünkü yeni bir manga ve ne yazik ki çeviren grup oldukça yavaş.Ayrıca temiz sayfa bulmak da pek sıkıntı.Çeviriyi yine bir şekilde hallettik fakat bu sefer elimizde sayfa yok. Sago ablanız da kıydı paraya bastı parayı, mangayı satın aldı ahahaha.Satın aldı derken sadece bir cilt :D:D inşallah 2. Cildi de koyarlar da bu sevimli mangaya ara vermeden devam ederiz.Gelelim en büyük sıkıntılardan birisine Teşekkür kısmına.Benim minnak nakamalarımdan bir tanesi ismini vermicim Kumochan 😀 sürekli çevirmenlere teşekkür ettiğiniz için kendisinin performansı düşüyor.Kumochan olmazsa kedamono da olmaz hana kun da olmaz Yagami de olmaz siz bilirsiniz J Hepiciğinizi öpüyor Saparrow un da Geçmiş Doğum gününü Kutluyorum

 

 Sapa bebişimmmm Allah sana yeni yaşında,Mahlas şansı vermesin kıskıskıs.İyi ki doğdun tatlımmm. Rabbim sana sağlık huzur para ve şans nasip eylesin..

 

Bir sonraki güncelde görüşmek üzere…

 

 

                                                         GÜNCEL LİSTESİ

                           

               Bokura Wa Itsumo Bölüm~20-21-22   Online Okuma 

               Hanakun To Koisuru Watashi Bölüm~20-20.5  Online Okuma 

               Kedamono Kareshi Bölüm~59-60-61  Online Okuma 

               Kimi Ni Todoke Bölüm~90  Online Okuma 

               Yagami-Kun Wa Kyou Mo İjiwaru.Bölüm~3 Online Okuma 

               Tanaka-kun Wa Itsumo Kedaruge Bölüm ~14-15 Online Okuma