Merhaba

İkinci güncelimle karşınızdayım.Çok çabaladım yalan yok ama kaçamadım güncelden:/

Çok uzatmadan manga ile olan münasebetimden bahsetmek istiyorum sizlere.Manga ile tanışmam üniversite yıllarıma denk gelir.Derslerimden vakit buldukça her akşam okumaya çalışırdım.Önce shoujo türüyle başladım.Hana yori,crimson hero…ilk başlarda liste bile tutuyordum sonraları baktım çok fazla okuyorum liste de yalan oldu böylece.Benim okumaya başladığım zamanlarda olan siteler- ki mangahere ,mangafox da okuyordum-artık yoklar:/

Okuduğum tür zamanla çok fazla bir değişikliğe uğramadı.Merkezde shoujo oldu.Gençliğimden beri zaten İngilizce şarkı sözleri çevirdiğim için manga okumak –çevirmek zevk veriyordu.Bu sayede yeppudaa da çevirmen olarak başladım şimdi de buradayım.Tabi bazen günlük yaşantı içinde çeviri hızım düşüyor bazen hızlanıyorum.Sagosom sağ olsun, korkusundan(:P) gaza basıyorum.

Kollarımı sıvayıp klavyemin başına geçiyorum.

Çoğu zaman şu şevkle başlıyorum.

Ve bazen bunu söylemek istiyorum.

Son olarak taze güncellerle sizi baş başa bırakarak kaçıyorum.

Sagoso’dan İnciler:  Springi korkuttuğum doğrudur 😛 Bölümler geçikince ne kadar sinirli olduğumu tahmin bile edemezsiniz hahaha şaka tabiki.Bu güncelde ne yazık ki Hanakun veremedik Kumochanımın sınav haftası yaklaştığı için size sadece Yagami ve Kedamono verebildi.Yine de ellerine sağlık minnakım.Yeni serimizin tanıtımını yaptık.Perfect World mangamıza,kısmetse bir ay sonra başlayacağız.Belki yeni yeni süprizlerde yapabiliriz.Bir sonraki günceli kime paslasak acaba?o şanslı cadı kim olacak?Sıradaki kurban kim??? Hepsi gelecekk güncelde 🙂 dayanamicimm söylicim. MAHLAS bir sonraki güncel senin 😀 haberin olsun. Kendini ayarla. Hepinizi öptüm esen kalın. 

                                                           Güncel Listesi

                                      Kedamono Kareshi Bölüm ~64-65  Online Okuma

                       Yagami-kun Wa Kyou Mo İjiwaru Bölüm~5 Online Okuma 

                                    Kimi Ni Todoke Bölüm~92-93   Online Okuma

                           Kamisama Hajimemashita  Bölüm~66-67   Online Okuma 

                                             Mabushi Majo Keyifli Okumalar Diler.