guncel

   Merhabalar efendim bendeniz mahlas! Aslında uzun süredir ( yaklaşık 4 yıl kadar oldu) mabushi majo ailesinde editörüm. Şimdi nasıl başladım kısmını atlıyorum zira bende Skip Beat ve Neobi mağduruyum.  aslında bir sürü hikayem olması gerekiyordu benim değil mi? Sonuçta kaç  yıldır buradayım ve hiç güncel yazmadım. Ama yok! İşte bu yüzden bize yazdırmıyorlar.

     Biraz da beni tanıyın bakalım. Ben Bursa’da yaşıyorum.  Mangaya başlamam Kore dizileri sayesinde oldu (klasik hikayeJ)ama bir durum var ki; yıllarca izlediğim çizgi filmlerin anime olduğunu bilmeden netten senelerce izledim bir Allah’ın kulu uyarmaz mı.  dizilere ara vereli bayağı oluyor şimdi hayatımda sadece manga ve kitaplar var. Kitap okumaktan sanırım asla vazgeçemeyeceğim . Ve geçtiğimiz hafta şehrimizde kitap fuarı vardı. Gidenlere selam olsun! Kitap candır. Özellikle YGS sonrası öğrenciler için harika bir doping olmuştur. Manga severler için kurulan standa kimler gitti bilemem ama ben oralardan hiç ayrılamadım. V e bir sürü ciciler aldım ama manga olmayan cinsinden. Ne mi aşağıya bakınız efemmm.

Neden kitap fuarı ve  YGS dedim ve başlık neden bu? Eyy değerli gençlik; sadece kendi hayalinizi yaşayın. Başkalarının size sunduğu sizin için hazırladığı hayal ve geleceği değil! Ne alaka mı?

2 gün önce çocukluk arkadaşım eşini kaybetti! Hayat o kadar kısa ki! Başkalarının isteklerini gerçekleştirirken kendi hayatlarımızı ne kadar erteliyoruz? Nelere, kimlere, üzülüp kendimize dert ediyoruz. Sadece mutlu olun ve sizi mutlu edecek olan şeyleri hayatınıza dahil edin.

  Evet gelelim Sagoso’ya, beni bu günceli yazmaya resmen sürükleyen canım arkadaşım alacağın olsun! sana bir manga daha çevirttirmak suretiyle intikamımı alırım ben 🙂 Ve siz sevgili manga severleri birbirinden güzel serilerle ama en önemlisi Sago ve benim biriciğimiz Meikyuu Romantica ile başbaşa bırakıyorum.

adsiz

 

 

Sagoso’dan İnciler:  Merhabalar!!Mahlasında dediği gibi Meikyuu Romantica mangamızın 2.bölümünü sonunda verebildik :):) Şimdi bir sonraki güncelin topunu hopppppppp Mineer’e attım 🙂 Neden mi Mineer?? Çünkü yeni serimizin ilk bölümünü vereceğiz.Eğer yetişmezse :D:D o zaman topu Kumochan’a atacağım 😀 burdan duyurulur onun da yeni serisi başlasın istiyorum.Herkes herkess yeni bölümler versin :):) Mahlas bakarsın sana gelirim Meikyuu 3 ile 😀 hazırlıklı olun.Sırada kim var bilemedim şimdi ihihihi. Tehditlerimi savurup  kaçıyorum.:) İyi okumalar…

 

 

Güncel Listesi

 Kedamono Kareshi Bölüm ~66-67     Online Okuma 

Yagami-kun Wa Kyou Mo İjiwaru Bölüm~6   Online Okuma   

Kimi Ni Todoke Bölüm~94   Online Okuma

Bokura Wa Itsumo Bölüm ~24-25  Online Okuma

Hanakun To Koisuru Watashi Bölüm~22  Online Okuma

Meikyuu Romantica Bölüm ~2 Online Okuma 

 Mabushi Majo Keyifli Okumalar Diler.