Selam minna yine ben geldim… hosgeldim dimi çok heyecanlıyım çünkü size yeni mangamızın  ilk bölümün verileceğini söylemek için bugünki günceli bana verdilerr.

Evet yeni manganın ilk bölümü sizlerle artık. Umarım keyifle okursunuz ve beni hatırlarsınız çünkü bu manganın editini ben yapıyorum. Çok güzel bir manga şöyle güzel şöyle sürükleyici demek isterdim ama bende sizlerle yeni yeni keşfedicem anlayacagınız yeni maceraya  beraber gireceğiz….:)

Tabi başka heyecanlı konularımda var mesela önümüzdeki hafta yapılacak KPSS. Ömrümüz okumakla sınavlarla geçiyor. Keşke alsak sırtımıza çantayı gezebilsek, ülke ülke, şehir şehir. Sanki okumak için geldik bitmiyor şu sınavlar isyanlardayım ya. Soruyorlar mı bize hiç okumak ister misin hayır.?

Bana kalsa okumakta istemem özgürce gezmek isterim yani normal olunca ne oluyor .. Beni anlayanlar eminim vardır. Çünkü o kadar oku emek ver sürekli sınavlara gir çık insanın içinde çalışma azmi de kalmıyor üretmekte istemiyor. Valla beyin göçü diyorlar ya benim beynim öbür tarafa göçtü.

Neyse neyse bu kadar yakınmak yeter size güzel haberler verim derken dertlendim. E ne diyorduk yeni manga dimi burada kalmıştık. Evet sizlere yeni manganın geldi haberini vermek beni mutlu etti umarım sizlerde okurken mutlu olursunuz. Bana sınavım için başarılar dilersiniz belkiJ)) Bu arada sınava girecek tüm arkadaşlara BAŞARILAR diliyorum her şey gönlünüzce olsun bol şanslar sevgili okurlarımız.

Uzun lafın kısası artık veda edip sahneden çekilim sizleri yeni bölümlerle baş başa bırakım başka bir güncelde tekrar görüşmek üzere sevgiyle kalın esen kalın. Ha ha  nasıl bi veda bu yaa şuan kendimi ekrana gömmek istedim J neyse hadi ben kaçtım mangalar sizlerle…..

 

Sagoso’dan İnciler: Merhaba arkadaşlar!Yeni serimiz  koyoi kimi to kiss no chigiri o bu güncelde ilk bölümü ile sizlerle.Ben çevirirken çok eğlendim umarım sizlerde beğenirsiniz.İçimdeki Tomoe aşkına engel olamadım  ve Tomoe’nin uzaktan akrabasını((halasının kızının yeğeninin dayısı olabilir ) buldum sizlere 🙂 Beni belki tanırsınız Aikawa Saki hayranlığım oldukça fazla.Keza kedamono,yagami,meikyu birde koyoi eklendi serilerimize 🙂 Bu çılgın tilkicik bakalım sizlerin gönlünü nasıl çelecek? Yeni mangamız konusunda merak uyandırabildiysem,diğer serilerin akıbetine doğru yol alayım.Hana-kun,benim başlattığım bir seriydi,çevirisini yapıyordum ne yazık ki istenmeyen durumlardan dolayı,daha doğrusu yoğunluktan,Spring arkadaşımız seriyi devralmıştı.Kendisine de çok teşekkür ediyorum bu serideki emeklerinden dolayı.Spring inde seriye devam etmesini isterdim fakat oda elindeki serilerin yoğunluğundan dolayı,sıra tekrar bana geçti 🙂 Kimi Ni Todoke’de ise,yavaş yavaş güncele geliyoruz.Kedamono iseee acaba final olabilir mi? Olabilir mi dersiniz? Bunun için Kumochan’ı sıkıştırın :):) Meikyu mangamız ise Mahlas arkadaşımızın düğün hazırlıklarından dolayı belki biraz bekleyebilir…Bu dediğime inanın bende inanmadım ahahaha ama bir gün gelicek bu gerçek olacak 🙂 Mahlas bir gün sonunda evlenicek 😀 Neyse ben mahlasa yakalanmadan kaçayım 🙂 Kendinize iyi bakın. İyi okumalar

Güncel Listesi

 Kedamono Kareshi Bölüm ~68-69 Online Okuma 

Yagami-kun Wa Kyou Mo İjiwaru Bölüm~7  Online Okuma

Kimi Ni Todoke Bölüm~95-96   Online Okuma

Bokura Wa Itsumo Bölüm ~26-27  Online Okuma

Hanakun To Koisuru Watashi Bölüm~23 Online Okuma

Koyoi Kimi To Kiss No Chigiri O(yeni seri) Bölüm ~1.1 Online Okuma 

 Mabushi Majo Keyifli Okumalar Diler.

11 thoughts on “Mineer’in Heyecanlıııı Günceli

 1. Allah’im yine mi? 🙂 kizaaaaammmmm bi kere meikyuu da raw var da ben mi yapmıyorum? Seride bölüm yok arkadaşlar yoksa o güzel seriye bende her güncel bölüm vermek isterim ahhh ahhh yok işte 🙂 neyse evlenip gideceğim ama bu Sagoso dan kurtulamicam 😀 bende yeğen istiyorum benana benana 😀 Enişteeeee baby baby baby :))))))

  • evlende yap kendin Allah Allah:):) Hissediyorum mahlas hissediyorum :):) yakında bir düğün yapıcaz

   • Ruhumu ellerinde verecem az kaldi :)))
    Ayrıca sen hazır evliyken eline mi yapışır, yapıver bebeeeemmmm 🙂

 2. kpss girecek olan ark. Allah yardımcıları olsun inş, yeni manga için de ayriyetten teşekkürler.
  Emeklerinize sağlık 🙂

 3. Kimi ni todoke çevrilmeye devam ediyor mu? Emekleriniz için teşekkür ederiz. ☺

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*
Website