Yahhooo minna-sama… ( Şu yahoo’yu yazarken onu seslendirdiğim gibi siz de sevdiğiniz kelimeleri yazarken öyle yapıyor musunuz ya *-* )

Uzuuunn zamandır güncel yazmamaya alışmışken, köşe bucak güncel yazılarından kaçarken pek sevgili Nana dur bakalım dediği içünn bu günceli ben aldım. Madem buraya çöktüm hemen kısaca özel daha doğrusu iş hayatımdan ve serilerin durumundan konuşarak günceli keseceğim..

Şimdi efenim bilen bilir mesleğimi Tarih Öğretmeniydim.. Gel zaman git zaman bu iş bu meslek beni fazlasıyla boğmaya başlayınca “ eee yeter sizi mi çekicem 😛 “  diyip işi bıraktım. (gerçi o kısmı içimden demiş olabilirim) Yani aslında çok sevdiğim ve çok saygı duyduğum bir meslek idi öğretmenlik özellikle üni yıllarımda. Ama son zamanlarda değişen şartlar, gelişen olaylar, iyice baskın hale gelen veliler derken ciddi anlamda soğudum. Böyle kıpır kıpır bir insanken hayat enerjim sömürülünce ve ben de dahil bunu herkes farketmeye başlayınca işi bırakmanın en sağlıklı karar olduğunu düşündük maaile.. Soracığımaa işi bıraktık ohh tatil ne güzel hayat derken sıkılmaya başladım. Ee bünye alışmış yıllardır boş boş kalmaya gelmiyor.. Ne yapsam ne yapsam derken şuan “işte bu hayatımın işi” diyebilceğim bir kapı açıldı önümde.

X yayın evinin fuar ekibiyle şehir şehir (tamam çok şehir görmedim şimdilik) kitap fuarlarını geziyorum. Kitap satıyorum, geziyorum, hayatıma güzel anılar güzel insanlar katıyorum ve en önemlisi eğleniyorum. Ama bi gittim mi 11 gün dönemiyorum dönünce de yüksek itimalle hasta oluyorum derken edite pek fırsat yaratamıyorum. O yüzden bu dönem bazı serilerde ( benim editlediğim) bazı aksamalar oldu şimdiden gomenne..

Yarın (muhtemelen siz bu yazıyı okurken ben yarılamış olucam ama 😀 ) yine yollara düşeceğim mesela iki fuar arasına bi kaç edit sıkıştırayım dedim ama hastalık yakamı bırakmadığı için pek de bir şey biriktiremedim. Azıcık aşım ağrısız başım diyerekten büyük bir sabırla bir skip çıkarttım ama.. ( allahım ne boş bölümdür o ifrit etti editlerken)…

Neyse ne diyordum heh öyle işte azıcık sabır birazcık daha sonra ver elini yaz tatili gelsin mangalar gitsin animeler.. Sabahlar olmasın yani.. Öyle işte yandan valizim bana bakarken pek de yazamıyorum çünküü hemen hazırlayıp yatmam 4 de kalkmam lazım. Ama ben ne yaptım her zamanki gibi son dakikaya bıraktım her bişiyi.. Gıdılardan Kiss..

Güncel Listesi

Fukushuu Kyoushitsu Bölüm 10 Online Okuma

Kimi wa Petto Bölüm 51 Online Okuma

Kyou no Kira-kun Bölüm 28 Online Okuma

NANA Bölüm 50 Online Okuma

Skip Beat! Bölüm 218 Online Okuma

Watashi no Joushi Bölüm 2 Online Okuma

Mabushi Majo Ailesi Keyifli Okumalar Diler…