“Beni görmek demek mutlaka yüzümü görmek demek değildir. Benim fikirlerimi, benim duygularımı anlıyorsanız ve hissediyorsanız bu yeterlidir. Cumhuriyeti ve onun gereklerini yüksek sesle anlatınız. Bunu yüreklere yerleştirmek için elverişli olan hiçbir durumu kaçırmayınız.”

Atam her zaman kalbimizdesin..Minnetle, sevgiyle, saygıyla, özlemle anıyoruz. Sonsuza kadar…

 

Uzun bir aradan sonra herkese merhabalar, güncel yazmayı beceremeyen Nana ben. Keyifler nasıl? Muhtemelen birçoğunuz sınav dönemindesiniz, burdan hepinize başarılar diliyorum. Ben nasılım diye soracak olursanız, bir süredir çok zor bir dönemdeyim ama sağolsunlar yanımdan ayrılmayan ve bana her zaman destek olan nakama’larım var. (Seviyorum sizi)

Bugün yine dolu dolu bir güncelle geldik. Hem bir finalimiz, hem yeni serimiz var. Çoğunuzun severek okuduğu ve çok güzel yorumlar (“Helal!”, “Koçum!Shoujo serilerinin güçlü kızı” vb.) alan “Ouji-sama Game” serimizin sonuna geldik. Çevirmenliğini yapan Mikuruu ve editörlüğünü yapan Pengush’un ellerine sağlık. 3 Okumadıysanız hemen okuyun gençler ve yorumlarınızı eksik etmeyin.

Bir diğer yeni başlayan serilerimizden “Nanohana Boys”tan bahsetmek istiyorum. Okuyup bitirdiğimde çok etkilendiğim bir seriydi. Neobi’yle de düşündük taşındık ve almaya karar verdik. Hikayede iki tane engelli gencimizin yaşadıklarını okuyacağız. Hem ikisinin arkadaşlığını ve dayanışmasını, hem de toplumda ne zorluklarla karşılaşıyorlar, ne gibi muamelelere maruz kalıyorlar, mangaka etkileyici bir biçimde yansıtmış. Bazen yaşadıkları şeylere çok sinirleneceksiniz ama gerçek hayatta da bu tarz şeyler yaşayan insanlarımız maalesef çok. Onların yanında olmamız gerekirken, çevrelerini geçtim kendi ailelerinden bile zorbalık gören insanlar var. Daha çok bilinçlenmemiz gerekiyor. (Ki böyle bir çağda bunu söylemeye bile gerek olmamalı aslında.)

Bu güncelimizde üç bölüm yayınlıyoruz, gelecek güncellerimizde de bir aksilik çıkmadıkça düzenli olarak gelecek. Yorumlarınızı bekliyoruz.

Diğer serilerimiz de epey ilerledi, yoksa hala okumaya başlamadıklarınız var mı? Aaaa olmaz. 😛 Sizi bölümlerle baş başa bırakıp kaçıyorum. Yorumlarınızı eksik etmeyin ki biz de okunmuyor herhalde diye düşünmeyip hevesle çalışalım, değil mi ama.. 🙂

~Bugünün önerileri~

Colette wa Shinu Koto ni Shita Bölüm 7 Online Okuma

Dear, Only You Don’t Know!! Bölüm 75 Online Okuma

Kamisama Hajimemashita Bölüm 95-96 Online Okuma

Kimi wa Petto Bölüm 60 Online Okuma

Koi wa Tsuzuku yo Doko Madem o Bölüm 12 Online Okuma

Kyou no Kira-kun Bölüm 29 Online Okuma

L-DK Bölüm 62 Online Okuma

NANA Bölüm 57 Online Okuma

Nanohana Boys Bölüm 1-2-3 Online Okuma  YENİ SERİ

Ouji-Sama Game Bölüm 4 FİNAL Online Okuma

Pinocchio Bölüm 7 Online Okuma

Seishun Otome Banchou! Bölüm 5-6 Online Okuma

Shoujo Shuumatsu Ryokou Bölüm 2-3 Online Okuma

Six Half Bölüm 29 Online Okuma

Skip Beat Bölüm 227 Online Okuma

Tanaka-kun wa İtsumo Kedaruge Bölüm 24-25 Online Okuma

Tokyo Tarareba Musume Bölüm 5 Online Okuma

Watashi no Joushi Bölüm 7 Online Okuma