Merhabalar gençlerrr ve kendini genç sananlar :):) ((mahlas hadi iyisin bak seni de es geçmiyorum.)) Kışa geçerken,kar yağmasını beklerken,mükemmel bir bahar havasından sizlere yazıveriyorum. Böyle beklenmedik  olan sadece havalar değil ne yazik ki. Size çok güzel bir güncel yazmayı  isterdim ama ne yazik ki her zamanki gibi dert yanacağım. Sanırım bu günceller artık benim günlüğüm oldu.İçimde ne var ne yok döküyorum. O zamann hazırsanız başlıyorum!!!

O çok sevdiğiniz Kumochan bizlerle yolunu ayırdı. Kendisine burdan teşekkür ediyoruz.Bu zamana kadar yapmış olduğu güzel editler için ona minnettarız.Yani bu ne demek oluyor??? Merakla beklediğiniz Yagami-kun ve perfect World için ne yazik ki biraz bekleyeceksiniz. Haaa derseniz ki ben edit öğrenmek istiyorum. Lütfenn bana edit öğretin ben bunu yapabilirimmm diyorsanız o zaman hemencecik bize mail atın. BİZİ YARI YOLDA bırakmayan  nakamalara ihtiyacımız var.Sevimli ailemiz oldukça geniş,herkese yetecek yerimiz var endişe etmeyin.

Gelelim bir diğer haberimize kimi için iyi kimi için kötü olabilir ama BOKURA WA ITSUMO serimizi sonunda güncele getirebildik 😀 Herkes bilir benim için lanetli bir seriydi. Çok şükür onunda güncelini gördük. Artık darısı diğer serilerin başına.

Havalardan mıdır nedir buhran takıldığım bu dönemlerde,kendimi tamamen Kurtlar Vadisi’ne kaptırmış durumdayım.Öncesinde de 12123. kez Aliye 1256.kez Binbir Gece ve 546644.kez Unutulmaz dizisini izledim. Neden diye sorarsanız inanın hiçbir fikrim yok 🙂 Dizi öneriniz varsa alabilirim. Şöyle eskilerden entrikası ve saçmalaması bol olan bir dizi olursa sevinirim.İki hafta sonra bilgisayarın başına oturmaya fırsat bulunca,dizilerime geri döneceğim.O zamana kadar inşallah güzel diziler bulursunuz bana. Sizlere güveniyorum.

Şu meşhur Black Friday deyimini Black Bokura Wa Itsumo olarak kullanıp,bu seriye burda nokta koyup gideyim.İlk defa bu kadar kötü bir güncel yazıyorum sanırım kusuruma bakmayın.Öğrenciler,misafirler derken insan böyle delleniyor galiba. Hepiciğinizi öpüyorum. Bir sonraki güncelde görüşmek üzereeee hoşçakalın.

 

Güncel Listesi:

Bokura Wa İtsumo Bölüm 35-45 Online Okuma

Mabushi Majo Ailesi Keyifli Okumalar Diler..