Merhaba gençler ve kendini genç sananlar ((mahlas sözüm sana)).Facebook sayfamızı takip edenler zaten biliyorlardır ama biz yine de söyleyelim. Her okuduğunuz seri de ki editör ve çevirmen arkadaşlarımız kimdir? Reel de neler yapar? Hangi serileri çevirip / editlemekten hoşlanır? Kaşı gözü nasıldır bilmek ister miydiniz? Daha doğrusu bizleri tanımak ister miydiniz? Eğer cevabınız evet ise bu postun altından bizlere istediğiniz soruları sorabilirsiniz. İster en çok merak ettiğiniz editör/çevirmenle ilgili, isterseniz genelimizi kapsayan sorular. Bu oyunda geminin dümeni sizde. Sorduğunuz sorular toplanıp bundan sonraki günceller de cevaplarını bulacak. Hazırsanız Let’s Go….

 

Hatta ilk gelen sorulardan biri ”En genciniz kim? ” En genci bilmem ama,en yaşlımız mahlas :):) Konu sorulardan açılmışken ben de sizlere bir kaç soru sorayım.Çoçuk yaşta izleyip te travma etkisinde kaldığınız dizi ya da film var mı? 

Benim için “gul yabaniderim ve arkama bakmadan giderim. zaten izlediğimde de öyle yapıyordum.
anam tuvalet kapılarında az mı bekledi.

Katil Bebek Chucky arkadaş hala o yılları hatırladıkça bi tuhaf oluyorum. delicesine korkmama rağmen ısrarla izliyordum her defasında. vazgeçemiyodum meretten sigara gibi illet bişeydi ama korkuyodum evde oyuncak bebek kalmamıştı atmıştım.

el kadar bebeydim de televizyonda çizgi film diye seyrettiğimiz Şeker Kız Candyde terry candy’yi dudağından öptüydü. bir de Lady Oscar da oscar ile andre çalılıklar arasında çatır çatır öpüşmüştü :p

Tarkan-Viking Kanı Allah kahretsin bu filmi de,böyle bir sahneyi de.

 

Güncelimizin bölümlerine gelirsek,koyoi kimi to kiss no chigiri wo mangamız güncel bölümüne geldi.Çeviri geldikçe,güncelde yerini alacaktır.Herkese iyi okumalar.

~GÜNCEL LİSTESİ~

Kimi Ni Todoke 103.bölüm  Online Okuma

Kimi Ni Todoke 104.Bölüm Online Okuma

Meikyuu Romantica 5.Bölüm Online Okuma

Perfect World 10.Bölüm Online Okuma

Yagami-kun Wa Kyou Mo İjiwaru. 14.Bölüm Online Okuma

Crayon Days 6.Bölüm Online Okuma

Koyoi Kimi To Kiss No Chigiri Wo 7.Bölüm Online Okuma

Yamada Kun To 7 Nin No Majo 229.Bölüm Online Okuma

Yamada Kun To 7 Nin No Majo 230.Bölüm Online Okuma 

Yamada Kun To 7 Nin No Majo 231.Bölüm Online Okuma

 

Mabushi Majo Ailesi Keyifli Okumalar Diler..