Öhöm. Herkese merhaba! Mabushi Majo ailesinin kazandan yeni çıkmış bir cadısı olarak güncel yazısını yazıyor olmanın bir heyecanı yok değil şu an. Bendeniz Iroshi. Tanaka-kun wa Itsumo Kedaruge’yi editör arkadaşlarla sizlere ulaştırmak için elimden geleni yapıyorum. Gerçi Tanaka’nın uyuşuk karakteri sağ olsun çeviri yaparken arada ben de uyuşur gibi oluyorum. Şimdi düşününce 9 ay olmuş yahu?! Daha dün gibi başvuru mailimi atmıştım ama zaman uçmuş gitmiş.
Kendimden bahsedersem yakında 24 yaşında olacağım. İstanbul Üniversitesi’nden mezun olalı bu yaz 2 sene olacak. İnşallah o 2 sene dolmuş olmadan iş bulurum kendime ehe. Gelecek hayalim Japonya. Bir şekilde oraya ulaşabilmek istiyorum. Bahsedilen ülke Japonya olunca masraflar da büyük oluyor tabii. Uçak biletleri bile yeterli bunalıma girmeye. Amma velakin bir hedefiniz varsa olay zorluğu görüp kaçmamak diye düşünüyorum. Siz elinizden geleni yaptıkça hayat bir şekilde size geri dönüş yapacaktır. Ben kendimce Japonca çalışıyorum. Kanjiler biraz göz korkutuyor ama öğrenmeye başladıkça onlar da eğlenceli bence. Gittiğim kırtasiyelerde kalem denemeleri yaparken bile gelişigüzel çizgiler yerine kanji yazar oldum. Ayrıca animelerden gelen bir kulak aşinalığı da öğrenirken çok yararlı oluyor. Çalışmanın dışında konuşma pratikleri de yapmaya çalışıyorum falan filan. İngilizce için de hala gelişim aşamasındayım ama olan bilgimle burada sizlere okuyacak bölümler sunabilmekten mutluluk duyuyorum. İnşallah daha çok bölümler sunabiliriz size.
Mabushi Majo ailesiyle tanışmam ise Skip Beat sayesinde olmuştu. Neobi’nin kısa kısa düştüğü notları okurken krize girdiğim oluyordu 😀 “Tükür suratına bitsin gitsin”

Eveeet sanırım yazabileceklerim şimdilik bundan ibaret. Güncel yazısını yazmak da güzel oluyormuş hani. Neobi ilk sorduğunda biraz tırsmıştım ama bitiverdi işte. Tanıştığıma memnun oldum! Tekrar görüşmek üzere!

Nana’dan minik not: Selam millet! Herkes iyidir umarım. Iroshi bir şeyden bahsetmemiş ondan bahsedip kaçıyorum hemen. 🙂 Iroshi’ciğimiz aynı zamanda “LoveCom 2” serimizin çevirmeni. Hatta bu güncelde onun finalini veriyoruz. Iroshi ve Pengush ellerinize sağlık.. Güncelde diğer bölümlerde emeği geçen herkesin de ellerine sağlık. Keyifle okuyun gençler. 

BÖLÜMLER

Colette wa Shinu Koto ni Shita Bölüm 15 Online Okuma

Dame na Watashi ni Koishite Kudasai Bölüm 34 Online Okuma

Kimi wa Petto Bölüm 63 Online Okuma

LoveCom 2 Bölüm 4 SON Online Okuma

NANA Bölüm 61 Online Okuma

Nanohana Boys Bölüm 15 Online Okuma

Pinocchio Bölüm 10 Online Okuma

Six Half Bölüm 35 Online Okuma

Skip Beat Bölüm 233 Online Okuma

Watashi ga Motete Dousunda Bölüm 31 Online Okuma

Keyifli okumalar