Mabushi  Majo ailesi,herkese merhabalar!!!

Bu güncelde sevgili okuyuculara hayat hakkında bazı bilgiler vermeyi düşünüyorum.  Alkolden; alken, eter, alkolat tuzu, aldehit vb. elde edildiğini biliyor muydunuz? Peki dallanma arttıkça kaynama noktasının düştüğünü..?

Uzun lafın kısası yarın kimya sınavım var ve YKS öğrencisiyim ve sınava 75 gün 20 saat 57 dakika kaldı. Size azıcık bu dönemin güzelliklerinden bahsedeyim. Kollarınızı arkada birleştirip aşağıda gülüşen küçük sınıflara bakıp ‘’Hepinizden nefret ediyorum.’’ diye fısıldamaya başlarsınız. Yanınızdan geçen 11. sınıflara ‘’Göreceğim ben sizi gelecek sene…’’ diye korkutursunuz.  AYT’de sadece iki yanlış yapan tertiplerinizi görüp  karanlık şeyler düşünürsünüz. Güzel zamanlar…

Bir de küçük bir anı bırakayım.

 Yaklaşık bir ay kadar önce Gri Koç okula konferans vermeye gelmişti. Nasıl çalışmalısınız başlığına geçti. Adam ne derse arkadaşım tıpkısının aynısını yaparak çalışıyordu. Böyle ‘Ya görüyorsunuz işte hehehe’ gülümsemesi atıyordu.  Sonra slaytın bir sonraki sayfasında bu sistemin üstünde kocaman bir çarpı atıldı. Gri Koç ‘’Kesinlikle bunu yapmayın!’’ dedi  asdskflasdsf. Hala gülüyorum hehehe. (Bu kesinlikle yapılmaması gerken şey TYT çalışmak. Yani son aylarda artık TYT bırakılmalı diye.)

Bu dönem boyunca editlerim çok yavaşladı. Bu yüzden herkesten özür diliyorum ve baş cadılarıma anlayış gösterdikleri  için çook teşekkür ediyorum. Baş cadı demişken geniş ailemin çekirdek ailesinin baş cadısı Sagoso unnime çok geçmiş olsun. İnşallah çabucak iyileşirsin unnii!!

Mangaları çeviren düzenleyen tüm cadı ve büyücülere herkes yerine teşekkür ederim. Ellerinize sağlık!!

Keyifli okumalar!!!

~GÜNCEL LİSTESİ~

Kimi Ni Todoke 105.bölüm  Online Okuma

Perfect World 11.Bölüm Online Okuma

Yagami-kun Wa Kyou Mo İjiwaru. 15.Bölüm Online Okuma

Crayon Days 7.Bölüm Online Okuma

Crayon Days 8.Bölüm Online Okuma

 

 

Mabushi Majo Ailesi Keyifli Okumalar Diler..

21 thoughts on “Uzun Zaman Sonra Minik Blackmoonbow Günceli

 1. Blackmoonbow güncel için çok teşekkürler 🙂 Zor valla işin bu öğrencilik hayati bir bitmiyo. Liseden sonra üniversite. Sonra yüksek lisans için yds ve ales sonra bilmem ne valla bitmiyo. Sınavında bol başarılarrr şans senle olsun 🙂 Ayrıca Sagoso geçmiş olsun. Guncelde emeği geçen herkese çoook teşekkürler:)

  • Çok teşekkürleeer Sıla-san. Her zamanki güzel yorumları için de çok teşekkürler. Keyifli okumalar <3

 2. Blackmoonbow güncel için çok teşekkürler 🙂 Zor valla işin bu öğrencilik hayati bir bitmiyo. Liseden sonra üniversite. Sonra yüksek lisans için yds ve ales sonra bilmem ne valla bitmiyo. Sınavında bol başarılarrr şans senle olsun 🙂 Ayrıca Sagoso geçmiş olsun. Guncelde emeği geçen herkese çoook teşekkürler:)

  • Her zaman güncelleri takip ettiğin için teşekkürler Diko-san(çok tatlı bir isim oldu:) Keyifli okumalar!!!

   • hehe ne demek siz yeterki burada olun biz her zaman takipteyiz 😀

 3. Bir gün sonra gördüğüme göre 74 gün kalmiş demek oluyor böyle şeylerin stres yaptığı görüşündeyim ve takip etmekten yana değilim fakat günceli okurken bir de ne göreyim dakikasına kadar yazmışşın 🙂 İkimize de başarılar diliyorum. Umarım istediğin olur.Güncel için de ayrıca teşekkürler :))

  • Aynen bu sayaç tam bir stres makinesi. Ama bazen kendimi çok rahat hissettiğimde bakıyorum ve kendime geliyorum:))) Ben de sana başarılar diliyorum Orange-san. İnşallah istediğin yeri kazanırsın!! Bu yolda arada manga okumak sana güç kazandırsın!!!

 4. Bir gün sonra gördüğüme göre 74 gün kalmiş demek oluyor böyle şeylerin stres yaptığı görüşündeyim ve takip etmekten yana değilim fakat günceli okurken bir de ne göreyim dakikasına kadar yazmışşın 🙂 İkimize de başarılar diliyorum. Umarım istediğin olur.Güncel için de ayrıca teşekkürler :))

 5. Lise zamanlarını özlüyorum her ne kadar zorluk çekmiş olsam da =D Ama sistem o kadar çok değişti ki… Kendi zamanım en iyisiymiş demeden edemiyorum.
  Güncel için teşekkürler=D Ve hayat hakkındaki bilgiler için de 😎 Ayrıca bütün sınavlarında başarılar ☺

  • Çok teşekkürler Kiva-san! Güzel yorumun için de ayrıca teşekkürler!! Acaba ben de bir gün lise hayatımı özleyecek miyim? Nedense hiç özlemeyecekmişim gibiii:((

 6. Lise zamanlarını özlüyorum her ne kadar zorluk çekmiş olsam da =D Ama sistem o kadar çok değişti ki… Kendi zamanım en iyisiymiş demeden edemiyorum.
  Güncel için teşekkürler=D Ve hayat hakkındaki bilgiler için de 😎 Ayrıca bütün sınavlarında başarılar ☺

 7. Lise zamanları şimdi düşününce liseden mezun olalı sekiz yıl olmuş hangi ara bu kadar zaman geçti…
  Ama çok Güzel zamanlar ne kadar zorluk çeksekte aslında bütün genç ve enerjik dönemimiz ahhh ne günlermiş 😀 (kendimi yaşlanıyor hissediyorum …)
  Hatıralara geri dönüş için teşekkürler Blackmoonbow ve sana da sınavında başarılar dilerim 🙂

  Güncel için ve emeği geçen herkese editöründen çevirmenine kadar bu uzun yolda emeği geçen herkese teşekkürler.

 8. Lise zamanları şimdi düşününce liseden mezun olalı sekiz yıl olmuş hangi ara bu kadar zaman geçti…
  Ama çok Güzel zamanlar ne kadar zorluk çeksekte aslında bütün genç ve enerjik dönemimiz ahhh ne günlermiş 😀 (kendimi yaşlanıyor hissediyorum …)
  Hatıralara geri dönüş için teşekkürler Blackmoonbow ve sana da sınavında başarılar dilerim 🙂

  Güncel için ve emeği geçen herkese editöründen çevirmenine kadar bu uzun yolda emeği geçen herkese teşekkürler.

 9. güncel yazı için Blackmoonbow çok tşkler:)) bu arada mangalarda emeği geçen herkese gönülden tşkler:))

 10. güncel yazı için Blackmoonbow çok tşkler:)) bu arada mangalarda emeği geçen herkese gönülden tşkler:))

 11. Aaah aaah bir yks öğrencisi olarak ben de o duyguları çok iyi biliyorum 😅 önümde polinom testleri, iki gündür bitirmeye çalışıyorum. Bu sabah da yine bir sınav rüyasından sıçrayarak uyandım… sınava bir iki hafta kala hiç uyuyamam herhalde 😑 şu sınav işleri işleri bir bitse bende bir cadı olmak istiyorum :3 Güncel için teşekkürler (^,^)//

 12. Aaah aaah bir yks öğrencisi olarak ben de o duyguları çok iyi biliyorum 😅 önümde polinom testleri, iki gündür bitirmeye çalışıyorum. Bu sabah da yine bir sınav rüyasından sıçrayarak uyandım… sınava bir iki hafta kala hiç uyuyamam herhalde 😑 şu sınav işleri işleri bir bitse bende bir cadı olmak istiyorum :3 Güncel için teşekkürler (^,^)//

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*
Website