Mabushi  Majo ailesi,herkese merhabalar!!!

Bu güncelde sevgili okuyuculara hayat hakkında bazı bilgiler vermeyi düşünüyorum.  Alkolden; alken, eter, alkolat tuzu, aldehit vb. elde edildiğini biliyor muydunuz? Peki dallanma arttıkça kaynama noktasının düştüğünü..?

Uzun lafın kısası yarın kimya sınavım var ve YKS öğrencisiyim ve sınava 75 gün 20 saat 57 dakika kaldı. Size azıcık bu dönemin güzelliklerinden bahsedeyim. Kollarınızı arkada birleştirip aşağıda gülüşen küçük sınıflara bakıp ‘’Hepinizden nefret ediyorum.’’ diye fısıldamaya başlarsınız. Yanınızdan geçen 11. sınıflara ‘’Göreceğim ben sizi gelecek sene…’’ diye korkutursunuz.  AYT’de sadece iki yanlış yapan tertiplerinizi görüp  karanlık şeyler düşünürsünüz. Güzel zamanlar…

Bir de küçük bir anı bırakayım.

 Yaklaşık bir ay kadar önce Gri Koç okula konferans vermeye gelmişti. Nasıl çalışmalısınız başlığına geçti. Adam ne derse arkadaşım tıpkısının aynısını yaparak çalışıyordu. Böyle ‘Ya görüyorsunuz işte hehehe’ gülümsemesi atıyordu.  Sonra slaytın bir sonraki sayfasında bu sistemin üstünde kocaman bir çarpı atıldı. Gri Koç ‘’Kesinlikle bunu yapmayın!’’ dedi  asdskflasdsf. Hala gülüyorum hehehe. (Bu kesinlikle yapılmaması gerken şey TYT çalışmak. Yani son aylarda artık TYT bırakılmalı diye.)

Bu dönem boyunca editlerim çok yavaşladı. Bu yüzden herkesten özür diliyorum ve baş cadılarıma anlayış gösterdikleri  için çook teşekkür ediyorum. Baş cadı demişken geniş ailemin çekirdek ailesinin baş cadısı Sagoso unnime çok geçmiş olsun. İnşallah çabucak iyileşirsin unnii!!

Mangaları çeviren düzenleyen tüm cadı ve büyücülere herkes yerine teşekkür ederim. Ellerinize sağlık!!

Keyifli okumalar!!!

~GÜNCEL LİSTESİ~

Kimi Ni Todoke 105.bölüm  Online Okuma

Perfect World 11.Bölüm Online Okuma

Yagami-kun Wa Kyou Mo İjiwaru. 15.Bölüm Online Okuma

Crayon Days 7.Bölüm Online Okuma

Crayon Days 8.Bölüm Online Okuma

 

 

Mabushi Majo Ailesi Keyifli Okumalar Diler..