Herkese Merhabalar!Nasıl bir giriş yapıyorduk?Güncele nasıl başlıyorduk?Yazmaya yazmaya onu da unutmuşuz.Biz diyelim aylar siz diyin yıllar olmuş.Diyeceksiniz ki ”nerede bu cadılar?Neden bu kadar sessizler?Kesin bunlar bir süpriz yapıyorlardır.”Ne yazık ki öyle bir beklentiniz olmasın:) Her ne kadar sizler kabullenmeseniz de hepimizin özel bir hayatı var.Ve bu sene gerçekten hayatımızın en zorlu zamanlarını geçirdik.Kimimiz sağlıkla,kimimiz aileyle,kimimiz kayıplarla,kimimiz de tatlı heyecanlarla geçirdi günlerini.Bu yüzden hepimiz çok ama çok yoğunuz.Bu 2018 sanırım pek yaramadı bizlere.Arada fırsat buldukça bölümlere yazmış olduğunuz yorumlara denk geliyorum ve gerçekten ne kadar kırıcı olduğunuzun umarım farkına varıyorsunuzdur.Kimi okucuyucularımız var ki gerçekten bizlerle bir bütün olmuş durumda.Onlara sonsuz saygı duyuyorum.Dediğim gibi hepimiz çok zorlu bir süreçten geçiyoruz.Herkesin biraz anlayışlı olmasını bekliyoruz.Günceli uzatmak istemiyorum.Herkese iyi okumalar.

 

GÜNCEL LİSTESİ

Kimi Ni Todoke 109.Bölüm Online Okuma

Kimi Ni Todoke 110.Bölüm Online Okuma

Yagami kun Wa Kyou Mo İjiwaru 19.Bölüm Online Okuma

Crayon Days 11.Bölüm Online Okuma

Crayon Days 12.bölüm Online Okuma

Crayon Days 13.bölüm Online Okuma

Crayon Days 14.bölüm Online Okuma

Crayon Days 15.bölüm Online Okuma

Crayon Days 16.bölüm Online Okuma

Crayon Days 17.bölüm Online Okuma

Crayon Days 18.bölüm Online Okuma

Crayon Days 19.bölüm Online Okuma

Crayon Days 20.bölüm Online Okuma

Crayon Days 21.bölüm Online Okuma

Crayon Days 22.bölüm Online Okuma

Perfect World 14.Bölüm Online Okuma

Kyou No Kira Kun 31.Bölüm Online Okuma 

Kyou No Kira Kun 32.BölüOnline Okuma

 

   Mabushi Majo Ailesi Keyifli Okumalar Diler..

14 thoughts on “Sagoso’nun Yine Yeni Yeniden Günceli

  1. Emeklerinize sağlık arkadaşlar her birinize ayrı ayrı teşekkür ederiz 🙂

  2. Emeklerinize sağlık arkadaşlar her birinize ayrı ayrı teşekkür ederiz 🙂

  3. Emeğinize sağlık. Allah hepinize güç kuvvet sabir versin. Hem hayata karşı hem okuyuculara karşı. Teşekkürler güncel için.

  4. Emeğinize sağlık. Allah hepinize güç kuvvet sabir versin. Hem hayata karşı hem okuyuculara karşı. Teşekkürler güncel için.

  5. Bu güzel mangaları türkçeye kazandırdığınız için her birinize teşekkür ederim. Hepimiz insanız her anımız mutlu ve huzurlu geçmeyebilir. Mutsuz anlarımız olacakta. Hepimiz bunların bir döneminde yaşamışta olabiliriz. En önemli olan insanın kendini koruma yollunu bulması gerekir. Daha az yara almak için. Sizler bunu bir hopi olarak yapıyorsunuz. Sonuçta düzenli bir bölüm vermek ya da vermemek sizin elinizde. Sadece bizim sizlere bir teşekkür borcumuz olabilir.

  6. Bu güzel mangaları türkçeye kazandırdığınız için her birinize teşekkür ederim. Hepimiz insanız her anımız mutlu ve huzurlu geçmeyebilir. Mutsuz anlarımız olacakta. Hepimiz bunların bir döneminde yaşamışta olabiliriz. En önemli olan insanın kendini koruma yollunu bulması gerekir. Daha az yara almak için. Sizler bunu bir hopi olarak yapıyorsunuz. Sonuçta düzenli bir bölüm vermek ya da vermemek sizin elinizde. Sadece bizim sizlere bir teşekkür borcumuz olabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*
Website