Herkese merhaba!Umarım keyifleriniz yerindedir. Bizlerde her zamanki gibi hayatın günlük rutin işleriyle uğraşıyoruz.Sanırım yaşlandıkça,yaşam enerjimiz yavaş çekilip önceliklerimiz değişiyor. Yoğunluktan fırsat buldukça,mangalarla ilgilenmeye ve artan zamanlarda da anime izlemeye  çalışıyoruz (kendi adıma konuşayım). 

Sayonara no Asa ni Yakusoku no Hana wo Kazarou. Geçen haftalarda,bir fırsatını bulup gecenin bir yarısı bu animeyi izledim.Duygusal yapım yüzünden daha önce izlediğim birçok dram animesinde çok ağlamışımdır.Ama hiçbirinde bu animeden etkilendiğim kadar etkilenmedi.Anime,başta annelik iç güdüsü/duygusu olmak üzere insani duyguları çok iyi yansıtmış,üstelik bir de bu konu fantastik bir dünyada işlenmiş.Ayrıca sadece iki saate böylesine derin duyguları,böyle bir konuyu,bu kadar hızlı bir zaman akışıyla,bu kadar iyi hazırlamarı beni ayrı etkiledi.Beni etkileyen ”nadir”animelerdendi.İzlemenizi tavsiye ederim.

Manga konusuna gelicek olursak,birkaç çevirmenimiz ve editörümüz firar edince kendi aramızda da aksaklıklar yaşıyoruz.Kendi güncelim için bahsedicek olursam bundan sonra sadece 3 manganın bölümlerini vereceğim. Kendi minnak ekibimde sadece 2 kişi kaldığımızdan ötürü sadece 3 manga yapabiliyoruz.Anlayışınız için şimdiden teşekkür ederim. Bir sonraki güncelde görüşmek üzere…..Hoşçakalın.

~Güncel Listesi~

Kimi Ni Todoke 111.Bölüm Online Okuma

Yagami kun Wa Kyou Mo İjiwaru  20.Bölüm Online Okuma

Perfect World  15.Bölüm Online Okuma

Perfect World 16.Bölüm Online Okuma

Perfect World 17.Bölüm Online Okuma 

10 thoughts on “Sagoso’nun Minnak Günceli

 1. Waaaa Çok mutluyum güncel gelmiş *:)

  Elinize emeğinize sağlık… <3

 2. Waaaa Çok mutluyum güncel gelmiş *:)

  Elinize emeğinize sağlık… <3

 3. Sayonara no Asa’yı listeye aldım bakalım 🙂
  Güncede Emeğinize sağlık 🙂 Teşekkürler 🙂

 4. Sayonara no Asa’yı listeye aldım bakalım 🙂
  Güncede Emeğinize sağlık 🙂 Teşekkürler 🙂

 5. Bende ilk izlediğimde aşırı etkilenmiştim 🙂 Bu 7 kere izlemisimdir o kadar seviyorum 🙂 O kadar işiniz arasında ilgilendiğiniz için emeğiniz için çok teşekkürler 🙂

 6. Bende ilk izlediğimde aşırı etkilenmiştim 🙂 Bu 7 kere izlemisimdir o kadar seviyorum 🙂 O kadar işiniz arasında ilgilendiğiniz için emeğiniz için çok teşekkürler 🙂

 7. Skip Beat’ in 28 den sonraki cilt ve bölümlerin mega linklerini zamanınız olduğunda yenileye bilmeniz mümkün mü

 8. Skip Beat’ in 28 den sonraki cilt ve bölümlerin mega linklerini zamanınız olduğunda yenileye bilmeniz mümkün mü

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*
Website