Minna-san konbanvaa.. Yazmayı da unuttum böyle yazılıyordu sanırsam bilemedim…

Şincik geldik yine bir güncel teranesine. Vallahi yük bana bu yazı işleri ama Nana’yı kıramadığımdan bu günceli bir şekilde geçiştirme işlemi de bana kaldı. Ama olayın nasıl bana KİTLENDİĞİNİ anlatmak istiyorum.

Geçenler de günceli kim yazacak yea karmaşasını yaşarken daha doğrusu herkes topu bir diğerine atarken Nana bana şöyle bir cümleyle geldi.

Nana: Böcüğüm ben senin o uzun komikli güncellerini özledim.

Neo: Hı?

Nana: Bence çok güzel yazıyorsun. En güzel sen yazıyorsun..

Neo: Böcüğüm ordan bakınca günceli bana kakalamaya çalıştığını farketmediğimi mi sanıyorsun?

Sana o kadar saf mı göründüm acebası 😀

Beni saf sanıyorlar 🙁 İşin aslı kendisi ısrarla hayır yeaa ne alakası var dese de yemedim ben. Bi kere zamanı çok yanlıştı. Çünkü herkes birbirine yazı kitlemeye çalışıyordu. Ayrıca durup dururken eniştem beni niye öptü? Durumu oluştu. Yine de gerçek niyetini bilemesem de aldık bir kere karalıcaz bişiler ki karaladım da.

Bu arada aslında bu günceli neredeyse 2 hafta kadar önce vermeyi planlamıştık. Bölümler falan hazırdı ama hani derler ya 7 günün perşembesi bir araya geldi aynı o hesap bizim ki. Yani bir sürü şey oldu o arada. Bir türlü iki bölümü bir araya getiremedik. Ya ben müsait değildim, ya nana değildi, ya shop çöktü, yav arkadaş durup dururken fontlarımdan biri bile bozuldu daha ne diyeyim 😀 Bazıları rutin şeyler olsa da çok absürt şeyler de yaşadık falan. Bu güncelin gelesi yok. Şuan bile evde ki misafirler gittikten sonra üstümü bile değiştirmeden burada uğraşıyorum ki artık verelimmm çıksın gitsin diye. Yıldım yemin ederim..

Şincik gelelim güncele. Öncelikle bu güncel de 2 FİNALİMİZ vee 2 adet de GÜNCELE gelen serimiz var.

İkisi de pek ponçik, bittikleri için kalbimi pıt ettiren seriler. Çok sevineceğinize eminim. Dame na Watashi ni Koishite Kudasai ve Kyou no Kira-kun’u mabushi çatısı altında büyüttüğü, hazırladığı ve eşsiz çevirisi, editiyle bebeyimiz yaptığı için HENNA’ya gönülden teşekkürler..

Skipin güncel bölümü (gerçi yakında yenisi gelir :D) yine sizlerle. Böcüğüm Nana’ma teşekkürler. Benim yüzümden Skip’e katlandığı için hehe

Dearcığımız miniğimiz de nihayet güncele geldi. Valla bu seride en çok kendime teşekkür edicim zira çok zor cloneleri var :/

Soracığımaa bol gülmeli düşünmeli Tara beybilerimiz var, uyuşukluğun kitabını yazmış Tanakamız var, Salklıkda çıtayı Allahuekber dağlarına çıkarmış Kyokocuğumuz ve bu Kyoko’nun neden hala peşinde koştuğuna anlam veremediğim Ren beyciğimiz var, her güncel beynimizi yediğiniz L-DK var, Tomoe tilkimiz var, neden sevdiğinizi bir türlü çözemediğim Tsubakimiz var, var da var yok yok yani. Hadin size iyi okumalar Neobik kaçar. Gıdılardan Kisss

Güncel Listesi

Dame na Watashi ni Koishite Kudasai Bölüm 40-FİNAL Online Okuma

Dear, Only You Don’t Know Bölüm 87-101 Online Okuma

Kamisama Hajimemashita Bölüm 108-109 Online Okuma

Kyou, Koi wo Hajimemasu Bölüm 51-54 Online Okuma

Kyou no Kira-kun Bölüm 34-FİNAL Online Okuma

L-DK Bölüm 68-69 Online Okuma

Pinocchio Bölüm 16-16,5 Online Okuma

Skip Beat Bölüm 271 Online Okuma

Tanaka-kun wa Itsumo Kedaruge Bölüm 72-73-73,5 Online Okuma

Tokyo Tarareba Musume Bölüm 12 Online Okuma

Watashi no Joushi Bölüm 11 Online Okuma

Yamato Nadeshiko Shichi Henge Bölüm 139 Online Okuma

Mabushi Majo Ailesi Keyifli Okumalar Diler

Bölümlere ulaşmak için TIK TIK