“Bu memleket, dünyanın beklemediği, asla ümid etmediği bir müstesna mevcudiyetin yüksek tecellisine, yüksek sahne oldu. Bu sahne 7 bin senelik, en aşağı, bir Türk beşiğidir. Beşik tabiatın rüzgarları ile sallandı; beşiğin içindeki çocuk tabiatın yağmurları ile yıkandı. O çocuk tabiatın şimşeklerinden, yıldırımlarından, kasırgalarından evvela korkar gibi oldu; sonra onlara alıştı; onları tabiatın babası tanıdı, onların oğlu oldu; Bir gün o tabiat çocuğu tabiat oldu; şimşek, yıldırım, güneş oldu; Türk oldu. Türk budur. Yıldırımdır, kasırgadır, dünyayı aydınlatan güneştir.”

Gazi Mustafa Kemal Atatürk

Unutturulmaya çalıştıkça alevlenen Atatürk sevgisinin en çok arttığı günlerden biri. Düşmanlarının bile hayran olduğu Büyük Komutan’ın en büyük zaferi. Cumhuriyetin temel taşı olan 30 Ağustos Zafer Bayramı ; milli mücadele şehitlerine rahmetle , minnetle , saygıyla kutlu olsun.

~Güncel Listesi~

Yagami-kun Wa Kyou Mo İjiwaru. 24.Bölüm Online Okuma

Perfect World 21.Bölüm Online Okuma

Kimi Ni Todoke 115.Bölüm Online Okuma

7 thoughts on “Sagoso’nun Zafer Bayramı Günceli

  1. Yeni güncel için çoookk teşekkürler ellerinize sağlık 🙂 özellikle Kimi no todoke için… editleyenine de çevirenine de ayrı ayrı teşekkürler.. bir sorum olacaktı kyou no kıra kunun son ekstrası ne zaman gelır acaba bazı yerlerde 35 diye geçiyor bazı yerlerde ekstra olarak. Ya da gelecek mi öyle sorayım. Emekleriniz için çoook teşekkürler tekrar..

  2. Yeni güncel için çoookk teşekkürler ellerinize sağlık 🙂 özellikle Kimi no todoke için… editleyenine de çevirenine de ayrı ayrı teşekkürler.. bir sorum olacaktı kyou no kıra kunun son ekstrası ne zaman gelır acaba bazı yerlerde 35 diye geçiyor bazı yerlerde ekstra olarak. Ya da gelecek mi öyle sorayım. Emekleriniz için çoook teşekkürler tekrar..

  3. Kızlaaarr Dame na Watashi ni Koishite Kudasai serisini bitirdiğinizi yeni gördüüm.. ne kadar mutlu oldum anlatamam ellerinize kollarınıza emeklerinize sağlııık.. Dame na Watashi ni Koishite Kudasai R serisine de başlayacak mısın ?

  4. Kızlaaarr Dame na Watashi ni Koishite Kudasai serisini bitirdiğinizi yeni gördüüm.. ne kadar mutlu oldum anlatamam ellerinize kollarınıza emeklerinize sağlııık.. Dame na Watashi ni Koishite Kudasai R serisine de başlayacak mısın ?

  5. Yazın muhteşem olmuş Sayısı 🙂 Yüce başkomutan Mustafa Kemal Atatürk’ü tüm kalbimle saygıyla, sevgiyle ve minnetle anıyorum. Zafer bayramımız tekrar kutlu olsun! Emegi geçen herkese çok teşekkürler 🙂

  6. Yazın muhteşem olmuş Sayısı 🙂 Yüce başkomutan Mustafa Kemal Atatürk’ü tüm kalbimle saygıyla, sevgiyle ve minnetle anıyorum. Zafer bayramımız tekrar kutlu olsun! Emegi geçen herkese çok teşekkürler 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*
Website