Bazen gerçeği bilsen de o ihtimali hep yok sayarsın..

Bazı yüzler, bazı insanlar kahramandır. Bazı yüzler öyle bir güler ki hayatın boyunca acı olan hiçbir şeyi ona yakıştıramazsın. Bazı insanlar öyle cesurca savaşlar verir ki değil ölmeleri, hasta olabilecekleri gerçeğine bile inanmazsın. Ama gerçekler her zaman hayalinde ki gibi olmaz. İnanın şuan ne yazdığımın farkında dahi değilim.

Şöyle demiştin ya ” Belki kaybedeceğim ama savaşırken kaybedeceğim.” Mücadelen çok güzeldi. Paha biçilemez ışık doluydu, mutluluk doluydu, umut doluydu.. Tam 4 kez yakalandığın Kanser denen illetle çok cesurca, çok kahramanca mücadele verdin. Bir çok kişiye güç oldun, umut oldun, ışık oldun..

Şimdi onun “yeneceğim” derken soluk soluğa kaldığı, sesinin titrediği hali gibiyim. Nefesim kesildi, ne güzeldin.. Ne güzelsin.. Neslican Tay mekanın cennet olsun…

BÖLÜMLER

Kamisama Hajimemashita Bölüm 110-111-112-113 Online Okuma

Kimi wa Petto Bölüm 73 Online Okuma

Koi wa Tsuzuku yo Doko made mo Bölüm 16 Online Okuma

Kyou, Koi wo Hajimemasu Bölüm 55-56-57 Online Okuma

L-DK Bölüm 70-71 Online Okuma

NANA Bölüm 66 Online Okuma

Pinocchio Bölüm 17-18 Online Okuma

Skip Beat Bölüm 273 Online Okuma

Tanaka-kun wa Kyou mo Kedaruge Bölüm 74-75-76 Online Okuma

Keyifli okumalar dileriz…

4 thoughts on “Bu dünyadan çok güçlü bir kadın geçti…

  1. Ellerinize ve emeğinize sağlık arkadaşlar. Sevgili Neobi tüm mabushi ailesinin duygularını dile getirdiğin için teşekkür ederiz. Neslican Tay kaybeden değil kazanan oldu. Milyonların kalbini, duasını, kalpten gelen gözyaşlarını almak kolay değil, ve binlere umut olmak herkese nasip olmaz. Allah rahmet eylesin mekanı makamı cennet olsun İnşaAllah.

  2. Mekanı cennet olsun.Her zaman yüzündeki gülümsemesiyle hatırlıycağım, Allah ailesine sabır versin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*
Website