Ekibe KATILIN!
Göz Alıcı Büyücüler’in arasına siz de katılmak istiyorsanız,

Editörlük başvurularınız için:    schatzm_1903@hotmail.com

Çevirmenlik başvurularınız için,  schatzm_1903@hotmail.com ya da mabushimajo@gmail.com

mail adreslerinden bizlere ulaşabilir, başvurunuzu beyan edebilirsiniz.

UYARI!!

Ailemize çevirmen ya da editör olarak katılmak isteyen arkadaşlar lütfen eğer geçici bir heves yüzünden başvuracaksınız bu işe hiç kalkışmayınız. 

Mabushi Majo

19 thoughts on “Cadı Ol!

 1. Yaş sınırlaması mı var? 🙁 14 yaşındayım ve aşırıııı boş zamanım var.Yakın bir arkadaşım ingilizce konuşabiliyor ve bana da öğrenmemde yardım ediyor.Yaşım yetince ve ingilizce öğrenince size katılmayı çok isterim *-*

  • Yaş sınırlamasının bir nedeni yok aslında tatlım sadece minnoş arkadaşlar daha bi hevesli olup sonradan gidiyorlar diye yazdık biraz engel olmak için. Ama çok boş vaktim var size de yardımcı olmak istiyorum dersen balon silici olabilirsin istersen ingilizcen gelişene kadar 🙂

   • 14 yaşındayım ben de. C1 seviyesinde İngilizcem var (yurt dışında yaşadım-İngilizce eğitim görüm). Şu yazılı derdi de bir bitse benim de boş vaktim çok olacak… umarım. 😀 Benim katılım teklifimi de bir göz önünde bulundurursanız çok müteşekkir olurum. 🙂

    • bu arada, şu aralar belli belirsiz olan okulumun basketbol takımının antrenmanları yüzünden normalde boş olması gereken günlerim bir anda dolabiliyor o sebepten #sema arkadaşım gibi her zaman boşum diyemem ( en azından yaza kadar 😀 )

 2. Merhabalar MabushiMajo ailesi. İsmim Tarık. Daha önceleri bir yorum yazmıştım ama sanırım gitmedi, aynı yorumu tekrar yazayım dedim. “14 yaşındayım – C1 seviyesinde ingilizcem var (yurt dışında yaşamışlığım var). Şu aralar sınav derdi ile uğraştığım için pek fazla boş vaktim yok ancak yazın bol bol boş vaktimin olacağına inanıyorum. MabushiMajo ailesine çevirmen olarak katılım teklifimi göz önünde bulundurur ve değerlendirirseniz sizlere çok müteşekkir olurum.

 3. yaş sınırlaması olduğuna gerçekten üzüldüm özelliklede yaşımı çok aştığından daha önce 12 yaşındayım daha önce 2 3 kereliğine rasgele eğlence için bişeyler cevirmişliğim var ingilizcem %89 kadarıyla çeviri için yeterli çok nadiren bilmediğim kelimelerle karşılaşıyorum ama yaş kısıtlaması getirmeniz çok yerinde bir karar olmuş bence

 4. Merhabalar efenim… Çevirmenlik başvurusu için gelmiştim fakat yaş sınırını görünce üzülmedim değil. 16 yaşındayım ve 4 yıl beklemek istemiyorum. İngilizcem oldukça gelişmiştir. Hazır yaz ayındayız ve bol bol zamanım var. Yanlış anlaşılmasın normal okul/iş zamanlarında da size elimden geldiğince destek olmak isterim. ^^

  • İngilizce durumun nedir, bir de ne kadar cesursun? İngilizce bilgisine ve cesaretine güvenen bir çırak arıyorum aslına bakarsan. Cadılıktan çok anlamam ama yukarıdaki iki özelliğe de sahipsen Smirnos Kulesi Büyücüleri’nin semabüyüsü disiplinini ve Bulut Şovalyeleri’nin kadin Gürleyen Bulut Yolu’nu öğretebilirim.

 5. merhaba, İngilizce bilgime pek güvenmiyorum ama yardımcı olabileceğim bir şey varsa mabushimajo ailesine katılmayı çok isterim.
  manga okumayı seviyorum ve sık sık özellikle sizin çevirilerinizi severek okuyorum.

 6. Merhaba! 18 yaşındayım. İngilizcem gayet iyi. Ayrıca editlerim de fena sayılmaz. Aranıza katılmak isteyecektim de 2 yıl beklemem zorunlu mu?

 7. Merhabalar~ Aslında, ilk başta amacım internetten ne japoncasını ne ingilizcesini bulabildiğim mangayı arkadaşım aracılığıyla aldıktan sonra başkalarıyla paylaşmaktı. ^^ Fakat sonradan çeviri işinde de yer almak istediğimi fark ettim. Kendimi tanıtmam gerekirse; 😀 normal düzeyde Japonca biliyorum. Yani shoujo bir mangayı eksiksiz çevirebilirim diye düşünüyorum. ^^ İngilizcem C1 seviyesinde fakat bir sıkıntı var ki 17 yaşındayım ve İngilizce ve Japoncadan mangayı okuyabilsem bile bunu Türkçe olarak ifade etmekte zorlanabiliyorum ^^;; haha~ Japonca konusunda arkadaşlarımdan da yardım alabilirim o yüzden sadece shoujo ile kısıtlı kalmak zorunda değil ^^ Yaş kısıtlaması hariç iyi bir ”cadı” olabilirim diye düşünüyorum nihahaha!

 8. Merhaba! Öncelikle emekleriniz için hepinize çok teşekkürler🙂 Sizi yaklaşık 4 yıldır takip ediyorum. 19’a doğru ilerlemekteyim. Uzun zamandır bir çeviri ekibinin parçası olmak istiyorum ama her şey istemekle olmuyor tabii😅 Bir yerde başlangıç olarak balon silicilik gibi bir şeyle başlamak istiyorum. Fakat hiç deneyimim yok. Nasıl yapabilirim ya da nereden başlayabilirim acaba?

 9. ben 14 yaşındayım. Ve yancı dilim çok iyi ve ileride yabancı bir ülkede çevirmen olmak istiyorum. Buna önden alışmak isterim eyer iziniz olursa lütfen bende çevirmen ola bilirmiyim küçüklüğümden beri çevirmen olmak istedim bu benim için bir fırsat lütfen yaşıma bakmadan en azından beni bir denerseniz çok sevinirim TEŞEKKÜRLER. : )))

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*
Website