Mabushi Majo ne demek bilir misiniz ? 
Göz Alıcı Büyücüler demek. Bu bayan ekip arkadaşlarımız cadı, erkek ekip arkadaşlarımız ise büyücü olduğu anlamına gelir. 
Bizler birkaç basit büyüyle karşınıza olağanüstü mangalar çıkartacak cadılarız. Cadı dediğime bakmayın. İnanıyorum ki bizim kadar tatlı cadılar görmemişsinizdir hehe. Sakın ha öyle eski zamandan kalma cadılarla kıyaslamayın bizi. O cadılara göre çok daha etkili güçlerimiz var ^^ “Ne gibi” dediğinizi duyar gibiyim. Şöyle özetleyeyim, bizler siz takipçilerimize güzel, düzenli ve her hafta güncel verebilecek güçteyiz. Çok büyük bir şey olmadıkça asla projelerimizi boşlamayız. Zaten çoook daha önceden takip edenler bilir bizi ^^ Biraz gevezeyizdir. Eee bizler cadıyız değil mi ? Bu çok doğal bir olgu hehe. 
Bütün ekip olarak bir o kadarda sıcak kanlı ve bazılarımızda bir o kadar sinirlidir Ama iyice bunalmadıkça zarar vermeyiz =) 
 Kuruluş amacımıza değinelim birazda =) 
 Aslında bu hikayenin temelinde iki arkadaş yatmakta =) Biri Neobi isimli bir hatun. Skip beat sevdası yüzünden baş koydu bu manga işine. Madem kimse yapmıyordu o zaman kaçarı yok Neobi bu işi yapacaktı ^^ Bir diğer kahramanımız ise Nurdish. Onunda Neobiyle aynı sebepleri vardı aslında. Ülkemizde pek bilinmeyen manga kültürünü yaymak amacıyla çeviriye adadı kendini. Daha sonra Neobi ve Nurdish karşılaşıp ortak oldular. Bir sürü projede birlikte çalıştılar. Ama bu işler sadece iki kişiyle olmaz değil mi ?  Sonra bu
 GönüLçelen, Soğuk Nevale, Rosario~ ve daha nice ekipte adı geçen güzel insan katıldı ortak oldu bu amacımıza. Hep birlikte büyüdük ve kocaman bir aile olduk zamanla. Yer yer yaprak dökümü de yaşadık tabi. Damlasu ve Sibel21 gibi mecburi sebeplerle aramızdan ayrılan arkadaşlarımızda oldu. 
 Hal böyleyken bu kadar büyümüş ve bizimle birlikte çalışmak için bu kadar da istekli arkadaşımız varken Neobi, Nurdish ve Soğuk Nevale kendimize bir yuva kuralım dedik ve blog işine giriştik =) İsim bul, blog temasını cartını curtunu ayarla ( itiraf etmeliyim ki bu kısımda Rosario~ isimli çevirmenimiz olmasaydı bi arpa boyu yol kat edemezdik. Ben emirler yağdırdım [ben kimiyim ? Sizce hehe ] o ise garibim yapmak zorunda kaldı tüm çocukça isteklerimi.) ayarla derken sonunda çok güzel bir yuvamız oldu değil mi ? 
 Burayı açmamız demek yeppuda da, sekerkizcandy fan sitesinde güncel vermeyeceğimiz anlamına gelmiyor. Neticede bir çoğumuz hala yeppuda manga grubunda çalışmaya devam ediyor. Aynı güncelleri orada da vermeye devam edeceğiz. Neticede o iki sitede bizim için çok büyük anlam ifade eden, bizi biz yapan yerler. Eğer yeppuda manga grubu olmasaydı şuan bu konuda olmayabilirdik beklide ^^ 
…ve böylece büyüyüp olgunlaşma sürecimizi atlattık. Bundan sonra bizi başından beri bırakmayan ve yeni gelecek takipçilerimizle yolumuza devam edeceğiz. Unutmayın bu işi koşulsuz, şartsız ve karşılıksız yapıyoruz. Tek beklentimiz sıcak bir ortam, güzel yorumlarınız ve biraz curcuna =)
 

Dip not: Benim kim olduğumu bulmak ise sizlere kalmış ^^
Kisseledim gıdılardan

Dip not 2: Son paragraf ben deniz Rosario nun şaheseri. Öptüm gıdından Neobi hatun 😛