Adı: Orange

Çıkış Tarihi: 2012

Cilt / Bölüm Sayısı: Tamamlandı

Tür: Shoujo, Dram, Romantizm

Mangaka: Takano Ichigo

Çevirmen: Nurdish, Rosario~

Editör: Neobi


KONU

Bir gün Takamiya Naho on yıl sonra gelecekten gelen, kendisi tarafından yazılmış bir mektup alır. Mektup o gün tam olarak yaşanacak olayları anlatmaktadır. Bu olaylardan biri de Naho’nun sınıfına Naresu Kakeru adında yeni bir öğrencinin transfer olacağıdır.
On yıl sonraki Naho mektupta bir çok pişmanlığının olduğunu defalarca belirtir ve geçmişteki Naho’nun doğru kararlar vererek bu pişmanlıkları düzeltmesini ister, özellikle Kakaru ile ilgili olanları. Bundan daha şaşırtıcı olan ise on yıl sonra Kakeru’nun artık onlarlabirlikte olmayacağıdır. Gelecekteki Nahoondan Kakeru’ya gözkulak olmasını ister.

1

CİLT 1
Bölüm 1-4 MG
2
CİLT 2 
Bölüm 5-8 MG
3
CİLT 3
Bölüm 9-12 MG 
4
CİLT 4
Bölüm 13-16 MG
 5
CİLT 5
Bölüm 17-22 SON MG

One thought on “Orange

  1. Merhabalar. Açıkçası oldukça merak ediyorum serinin Orange: Mirai adlı 6. cildi için bir çalışmanız var mı veya olacak mı? Cildin İngilizce durumunu bilmiyorum ama Japoncası oldukça basit ve yalındı (hatta cilt kendi içinde oldukça fazla tekrar etmişti). Japoncadan filan çevirmeyi düşünüyor musunuz? Ne zamana bilmiyorum ama 7. cildinin de çıkacağına dair bir haber okumuştum. Türkçede de görmek isteriz. 😀

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*
Website